logo

Unlu Mamuller Üretim

Nazar Unlu Mamuller A.Ş. Muğla’nın Menteşe İlçesinde 3 katlı 700m2 kapalı alana yayılmış ve alanında en ileri teknolojinin kullanıldığı tesislerde üretim yaparak, uzman ekibi ile hammaddeleri, müşteriye ulaşana kadar sıkı bir denetim ve kontrol altında tutarak Avrupa standartlarına uygun yüksek kalitede tüketicilere sunar.

Nazar Unlu Mamuller A.Ş. ürün yelpazesi ve sektörde öncüsü olduğu yenilikleriyle Muğla bölgesinde lider konumundadır. Portföyünde binlerce ürün çeşidi bulunan şirket geniş ürün yelpazesine rağmen anlayışı gereği müşterilerine daima en iyiyi sunmayı amaçlar. Sürekli ürün geliştirmekte olan kuruluş belirli standartları aşan yeni lezzetleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Bu ve benzer yenilik çalışmalarıylada Nazar Unlu Mamuller A.Ş. sektöründe trend yaratan marka durumundadır.

Çeşitli kurumlardan farklı dallarda ödüller toplayan işletme; Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre, İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri, AIB, BRC sertifikaları ile de belgelenmiş durumdadır.

ÜRETİM İŞLEYİŞİ
Nazar Unlu Mamullerinde tüm ekip sabahın erken saatlerinde tüm gönlünü ve aklını işine vererek güne başlar. En küçük çırağımızdan, en büyük ustalarımıza kadar tüm ekibimiz, işinin bilincinde, ürettikleri her bir ürün kendi çocukları tarafından tüketilecekmiş gibi tüm hijyen şartlarına uyarak ve sevgilerini ürünlerine katarak çalışırlar.  Personelimiz branşlarına göre yıl içinde firma içi ve dışı eğitimlerden geçerler. Fuarlar, seminerler, sempozyumlar ve çeşitli demo çalışmalarına katılarak hem bilgiler arttırılır hem de teknolojik tüm yenilikler takip edilir.

Her gün aynı heyecanla bu yarış sürer gider.
Hep daha iyiye, daha güzele ulaşmak adına...

SEVKİYAT
Nazar Unlu Mamullerinde giriş kalite kontrolden, final kalite kontrolüne kadar her şey sistem içinde yürümektedir. Uygun şartlarda üretilen ürünlerin hepsi kendi saklama ve depolama koşullarında, ısılarda ve gerekli ekipmanlarla korunur ve sevkıyatı yapılır.

Tüm ürünlerimiz satış noktalarımıza tecritli, klimalı ve kalibrasyonları yapılmış özel araçlarda, özel raf sistemleriyle, sizlere ulaşana kadar en titiz şekilde korunarak taşınır. Her şey tamamen kontrolümüz altında sevk edilir.

STANDARTLAR
ISO sistemi tüm dünyanın kabul ettiği üretime uygunluk anlamındaki en önemli belgedir. 

Bu belgeye sahip olan firmalarda üretimin her basamağı ayrı ayrı denetim altındadır. Kalite tamamen kontrol altında olduğundan hata yapma oranı yoktur. Bu sistemin kurulması için çok ciddi eğitimlere ve rotasyonlara katılan ekibimiz belge devamlılığı ve revizyonları için sürekli olarak hizmet içi eğitime tabi tutulmaktadır.

Bunun yanı sıra ürettiğimiz her ürün Türk Gıda Kodeksi tarafından onaylanarak belge altına alınmaktadır.

Sizlere bu kaliteli ortamlarda ve kalite belgelerini tamamlanmış bir firma olarak hizmet etmekten çok mutluyuz.

6