logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Nazar Unlu Mamuller A.Ş. yarım asıra yakın bir zamandır Muğla’da hizmet veren Karakaşlar Gıda Ltd. Şti.’nin yarattığı bir kuruluştur. Yıllarca marketçilik ve toptan gıda ticareti yapan firmamız,1993 yılında müthiş bir sinerjiyle yola çıkarak pastacılıkta bir çığır açmıştır.

Tutku ile yoğrulmuş el yapımı gurme ürünlerin yaratıcısı olan Nazar,bölgede en çok tercih edilen markalar arasında ilk sırada yer alır.Prestij,keyif,kalite ve geleneğin temsilcisi olan firmamız,tüm ürünlerinde en kaliteli hammaddeleri,en orijinal reçetelerle hazırlayıp,en iyi şekilde müşterilerine sunan gerçek bir lezzet markasıdır.

Aile Şirketi olan grubumuzda kurumsallık çalışmalarında da büyük bir yol alınmıştır.Aile bireylerinin yönetimin başında olduğu firmamızda,eğitimli profesyonel yöneticiler ve birim sorumluları da ailenin birer ferdi olarak yönetimimize katılmışlar ve firmamızın ilerlemesine katkıda bulunmuşlardır.Kurulduğu günden bu yana Muğla’da büyük başarılara imza atan ve Muğla için ciddi istihdam sağlayan grubumuz,hergün gelişerek,modernleşme ile nostaljiyi harmanlayarak büyümektedir.