logo

Catering

Unutulmayan özel günlerinizi daha özel kılmak için...

Hizmet tecrübemizi kullanarak 25 kişiden, 3000 kişiye kadar farklı ve güvenilir bir catering hizmeti sunuyoruz. Sayısız referanslarla dolu olan catering geçmişimizle hiç bir daveti standart menülerle sınırlamıyor, her bir daveti proje olarak görüp yeni bir keşifmiş gibi yaklaşıyoruz. Yeni menüler, yeni tatlar, yeni yaklaşımlar ve yeni süprizler sunmak farkı hissetmenizi sağlayacaktır. Size gülümseme, içtenlik ve nezaket ikram ediyor, zerafet ve ustalıkla sarmalanmış tatlar sunuyoruz. İkram edilen her kadehe bir gülümseme iliştiriyor, tadılan her lezzetin ardına mutluluğumuzu da katıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz her organizasyon, bizim için bir kalp çarpıntısı olur. Coşkulu kalabalığın içerisinde hizmetimiz ve heyacanımızla başeden tutkumuzu koruyarak en mutlu günlerinizde konuklarınıza en iyiyi sunma adına Nazar Catering olarak yanınızdayız. Siz o özel günün tadını çıkartın, biz sizin için her ayrıntıyı düşünelim.

Nazar Catering olarak tüm hizmetlerimizi söz verdiğimiz gibi yapabildiğimiz için kendimizle gurur duyuyor ve her geçen gün daha neler yapabilirin peşinden 

gidiyoruz.

 

  HİZMETLERİMİZ

- Davet, Açılış ve Partiler

- İş ve Bayi Toplantıları

- Düğün Organizasyonları

- Çiçek Dekorasyonu

- Ses ve Işık

- Canlı Müzik

- Dans Şovları

- Havai Fişek ve Işık Gösterileri

- Balon Süslemeleri

- Çocuk Şenlikleri, Animasyonlar

- Promosyon Öğeleri

- Tanıtım Elemanları

- Yıldönümü Kutlamaları 

- Doğum Günü Partileri 

- Özel Partiler 

- Özel Kutlamalar 

- Catering 

- Mezuniyet Geceleri 

- Kep Giyme Törenleri 

- Yılbaşı Partileri